Рівненський ліцей

Презентація «живої» книги Ірени Слути

Опубліковано 12-03-2024, 15:04

82
Презентація «живої» книги Ірени Слути
На уроці літератури рідного краю, який було проведено 06 березня 2024 року в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці, десятикласники ліцею зустрілися з Іреною Слутою – українською письменницею, поетесою, психологинею, мандрівницею.
Ірена Слута родом із Львівщини, проте в шкільні роки навчалася в Рівному та була студенткою Національного університету «Острозька академія». Авторка численних публікацій у журналах, альманахах, збірках; розробник унікального аватара й книги вібропоезій «Відьма Світла».
«Відьма Світла» – це відкриття для тих, хто шукає магію слова та внутрішню гармонію, книга, яка розкриває теми жіночої мудрості, краси та інтелекту. Унікальність книги полягає в тому, що це збірка вібропоезій, які проникають у тебе й пробуджують різні почуття. ВіброПоезія стала відкриттям для кожного слухача, адже чули її вперше.
Вірші поетеси, прочитані в авторському виконанні, є такими, що тихо входять у душу й залишаються там назавжди. Було чуттєво, пристрасно, іноді сумно...
Десятикласники подякували поетесі за унікальну можливість зануритися у світ вібропоезії, де слова були не просто літерами на папері, а живою енергією та потужним інструментом.

Вікторія Нікітчук, Христина Тильчик

Презентація «живої» книги Ірени Слути

Презентація «живої» книги Ірени Слути

Категорія: Інформація