Рівненська українська гімназія

Результати участі в конкурсах та олімпіадах


Результати участі у Всеукраїнських конкурсах

Навчальний рік Посилання для завантаження
2017-2018 Завантажити [75.69 Kb] (завантажень: 2)

Результати участі
у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін
за 2016-2017 навчальний рік

Прізвище, ім'я та по батькові Клас Предмет Місце Етап Вчитель
1 Анишинець Євгенія Миколаївна 11 Українська мова та література 1 2 вч. Якобчук І.В.
2 Анишинець Євгенія Миколаївна 11 Українська мова та література 2 3 вч. Якобчук І.В.
3 Глембіцький Роман Володимирович 10 Економіка 2 2 вч. Невірковець В.А.
4 Глембіцький Роман Володимирович 10 Економіка 3 3 вч. Невірковець В.А.
5 Гоч Поліна Ігорівна 11 Українська мова та література 3 2 вч. Якобчук І.В.
6 Єремеєва Анастасія Валеріївна 11 Англійська мова 3 2 вч. Ярмольчук С.С.
7 Зух Юліана Олександрівна 10 Історія 2 2 вч. Сацик С.П.
8 Ілючок Марта Олегівна 10 Історія 2 2 вч. Сацик С.П.
9 Ілючок Марта Олегівна 10 Правознавство 3 2 вч. Сацик Л.В.
10 Коломис Дарія Олександрівна 10 Англійська мова 2 2 вч. Линник Л.Л.
11 Костецька Софія Андріївна 11 Історія 1 2 вч. Сацик С.П.
12 Костецька Софія Андріївна 11 Історія 1 3 вч. Сацик С.П.
13 Кочуровська Анастасія Володимирівна 8 Англійська мова 1 2 вч. Дідій Л.М.
14 Кочуровська Анастасія Володимирівна 8 Біологія 1 2 вч. Литвин О.А.
15 Кочуровська Анастасія Володимирівна 8 Німецька мова 1 2 вч. Мельничук С.В.
16 Кочуровська Анастасія Володимирівна 8 Українська мова та література 3 2 вч. Гаврилюк О.В., Ю
17 Кочуровська Анастасія Володимирівна 8 Біологія 3 3 вч. Литвин О.А.
18 Купчик Анна Русланівна 10 Біологія 2 2 вч. Драненко Т.Є.
19 Купчик Анна Русланівна 10 Німецька мова 1 2 вч. Мельничук С.В.
20 Купчик Анна Русланівна 10 Біологія 3 3 вч. Драненко Т.Є.
21 Купчик Анна Русланівна 10 Німецька мова 2 3 вч. Мельничук С.В.
22 Кушнір Мар'ян Олегович 7 Математика 3 2 вч. Нагай Т.Ю.
23 Кушнір Мар'ян Олегович 7 Фізика 1 2 вч. Климюк К.С.
24 Марискевич Вікторія Олександрівна 10 Математика 3 2 вч. Шкапатюк А.А.
25 Невірковець Вадим Валентинович 9 Історія 2 2 вч. Медвєдєва Л.О.
26 Ниник Анастасія Олегівна 11 Економіка 2 2 вч. Невірковець В.А.
27 Ниник Анастасія Олегівна 11 Економіка 2 3 вч. Невірковець В.А.
28 Простапчук Жанна Андріївна 9 Англійська мова 2 2 вч. Линник Л.Л.
29 Простапчук Жанна Андріївна 9 Українська мова та література 2 2 вч. Гаврилюк О.В.
30 Простапчук Жанна Андріївна 9 Правознавство 2 2 вч. Сацик Л.В.
31 Сегіна Ірина Ігорівна 10 Біологія 3 2 вч. Драненко Т.Є.
32 Стасюк Ілля Олександрович 8 Французька мова 2 2 Жук Л.Р.
33 Сяська Іванна Володимирівна 9 Біологія 2 2 вч. Литвин О.А.
34 Сяська Іванна Володимирівна 9 Географія 2 2 вч. Марач У.В.
35 Сяська Іванна Володимирівна 9 Біологія 2 3 вч. Литвин О.А.
36 Турченюк Анна Василівна 8 Географія 2 2 вч. Марач У.В.
37 Франчук Марія Григорівна 11 Економіка 2 2 вч. Невірковець В.А.
38 Цінівська Юлія Олександрівна 10 Географія 3 2 вч. Марач У.В.
39 Чайка Володимир Ігорович 9 Математика 3 2 вч. Шкапатюк А.А.
40 Яремчук Денис Валентинович 8 Історія 2 2 вч. Медвєдєва Л.О.

Результати участі у Всеукраїнських олімпіадах

Навчальний рік Посилання для завантаження
2014-2015 Завантажити [173.41 Kb] (завантажень: 30)


РІВНЕНСЬКА УКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ

Адреса: 33028 Україна, м. Рівне, вул. 24 Серпня, 2
Тел/факс: +38 (0362) 63-59-59, +38 (0362) 26-57-25
e-mail: admin@rug.rv.ua