Рівненський ліцей

Мандруємо містом!

Опубліковано 30-03-2024, 12:27

35
Мандруємо містом!
Всеукраїнський тиждень дитячого читання – велелюдне та галасливе дійство, під час якого учні нашого ліцею подорожують, ходять у гості, їздять на екскурсії та знайомляться з цікавими людьми. А якщо ви так не думаєте, то ви незнайомі з нашими ліцеїстами! А вони хочуть знайомитися завжди та з усіма!
Отже, розпочали тиждень з найцікавішого – з подорожі в бібліотеку. А там нас уже чекали, тому очі розбігалися, починаючи від вхідних дверей: сучасний бібліотечний дизайн, високі світлі зали, зручні столики з м’якенькими кріслами, чудові картини та безліч книг! Діти найбільше вподобали виставку для юних читачів «Через книгу – до дитячих сердець». Яскраве оформлення, захопливі сюжети – це все робить книги привабливими, завдяки цьому хочеться їх узяти в руки, погортати. Що ми і зробили, адже учням розказали, що дитячі книги формують уяву, розширюють їхні інтелектуальні горизонти, збагачують мовлення.
Учні також відвідали виставку Станіслава Кремньова, рівненського майстра-різьбяра, лавреата обласної мистецької премії ім. Ніла Хасевича. На виставці було представлено 36 робіт. Це неймовірно цікаві картини, вирізані на дереві, у які вкладено величезну працю автора та всю його любов до рідної Батьківщини. Знайомлячись з роботами, учні мали можливість уявно відвідати історичні місця Рівненщини, а на прощання доторкнутися до янголика, який виконує бажання, зробленого теж руками майстра. Діти загадали одне бажання на всіх – ПЕРЕМОГУ. Віримо, що воно здійсниться.

Лариса Котолюз, бібліотекар ліцею

Мандруємо містом!

Мандруємо містом!

Категорія: Інформація