Рівненський ліцей

Свято книги «Книга знає все навкруг»

Опубліковано 24-05-2021, 20:04

523
Свято книги «Книга знає все навкруг»
Коли все навкруг цвіте й буяє, а уроки тягнуться безкінечно, учитися стає нудно! І хочеться чогось особливого. А свято Книги – це і свято, і навчання! Адже книга – це і знання, і дозвілля, і розвага.
Свято книги, яке відбулося для п’ятикласників у стінах РУГ, об’єднало всіх: і тих, хто любить читати та дарувати книжки, і тих, хто виховує любов до читання.
Родзинками торжества стали інсценівки твору Миколи Носова «Пригоди Незнайки та його друзів» (режисер – педагог-організатор Корчага Наталія Володимирівна), а ще улюблені книжкові герої – Сова Мудрагелівна Книжкова, королева Книги, Принцеса, Магістр, Фея – перенесли всіх присутніх у чарівний світ дитячої книги. Цікаві відеовікторини та конкурси нагадали гімназистам правила поводження з книгою.
Емоційну атмосферу свята доповнили відеоролики з піснями, які виконували всі п’ятикласники під керівництвом учителя музики Туровської Лідії Іванівни. Під кінець дійства всі діти отримали подарунки, які стали справжнім сюрпризом від «таємного друга», роль якого відмінно виконали батьки гімназистів і вихователі 5-х класів: Литовченко Ніна Миколаївна та Медведєва Ліна Олексіївна.
Котолюз Лариса Миколаївна, гімназійний бібліотекар, відмітила найактивніших читачів – Зінчук Вероніку (5-А клас) та Дундюк Тетяну і Черницьку Владиславу (5-Б клас). Директор гімназії Кухарчук Тетяна Андріївна нагородила читачок дипломами та книгами.
Багатьом дітям, педагогам та гостям свята ця зустріч додала натхнення та гарного весняного настрою, а також підтвердила, що гімназисти поважають, люблять книги та із задоволенням їх читають.

Лариса Миколаївна Котолюз, бібліотекар РУГ

Свято книги «Книга знає все навкруг»

Свято книги «Книга знає все навкруг»

Свято книги «Книга знає все навкруг»

Категорія: Інформація