Рівненський ліцей

Свято книги

Опубліковано 8-05-2023, 18:43

268
Свято книги
Світ стрімко змінюється. І вже ні для кого не секрет, що діти читають усе менше та менше. Книгам важко витримувати конкуренцію нарівні з відео, комп’ютерними іграми та інтернет-ресурсами. Але кожній людині, особливо юній, просто необхідно читати. Психологи стверджують, що саме читання розвиває інтелект та формує внутрішній світ дитини, тому гарною традицією в нашому ліцеї стало залучення дітей до спілкування з книгою під час книжкового свята для п’ятикласників.
Цьогоріч святкування відбулося відразу у двох класах з різницею у два дні. Учасники інсценівок (сценарист – бібліотекар Лариса Котолюз, режисери –класні керівники 5-х класів Інна Якобчук та Тетяна Форсюк), Знайко та Незнайко, Магістр та Принцеса, Казкові герої (Королева Книга, Фея, Сова Мудрагелівна та Мудрагель Совович), а також Книголюби повернули всіх присутніх у чарівний світ дитячої книги. Цікаві відеовікторини та конкурси допомогли дітям згадати правила поводження з книгою, а емоційну атмосферу свята доповнили пісні під керівництвом учителя музики Лідії Туровської.
Під кінець дійства всі учасники отримали смачні подарунки, а найактивніших читачів бібліотеки ліцею було нагороджено цінними подарунками – книгами.
Хоч ми й живемо в еру комп’ютерів, але саме книга була, є і буде першоджерелом інформації, адже кожному, хто з нею познайомиться, вона стане найвірнішим другом!

Лариса Котолюз, бібліотекар ліцею

Свято книги

Свято книги

Категорія: Інформація