Рівненський ліцей

Свято книги в РУГ

Опубліковано 29-03-2018, 06:29

1051
Свято книги в РУГ
Книга – одне з найбільших див, створених людиною, з якого ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній. Книга веде нас у захопливу подорож країною Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так і не проживеш без книги, адже хліб годує тіло, а книга – розум.
Серед багатьох весняних свят є ДЕНЬ КНИГИ. Його відзначили п’ятикласники, підготувавши й провівши прекрасне дійство в стінах Центральної міської бібліотеки ім. В. Короленка.
Ведучі заходу: Кравчук Данило, Левчук Марія, Михальчук Назарій та Городецька Дарія – привітали всіх з цим чудовим святом та розповіли про історію народження її Величності Книги.
Пісні про Книги подарували присутнім ансамбль дівчаток-п’ятикласниць та Губницька Ольга.
Організатори поєднали різні форми роботи: гімназисти інсценізували пригодницьку повість українського письменника Всеволода Нестайка (майстерно ввійшли в образ Яви та Павлуші Струмінський Захарій і Сладковський Георгій), переодяглися в героїв казок (Ільницький Максим, Случик Максим, Гончарук Артем, Ліщук Дмитро, Пасечников Іван, Шостак Дмитро, Скубік Олександра, Шевченко Софія), декламували вірші, королева книг і паж (Софія Воробей та Литвинюк Влад) розповідали правила користування книгою. Окрім цього, усім припали до душі виставка книг, майстер-клас казкових героїв з «лікування хворих книжок», а також майстерна гра комп’ютерних вірусів (Коломієць Владислав та Солончук Вадим).
Бібліотекар Лариса Котолюз подарувала книги активним читачам: Баланчик Дарії, Горобей Дарії, Губницькій Ользі, Шевченко Софії, Ілючок Діані. А на завершення свята всі п’ятикласники обмінялися книгами, які вони підготували один одному.
Завдяки вихователю п’ятикласників Олені Бурець, бібліотекарю Ларисі Котолюз, учителю музики Лідії Туровської та педагогу-організатору Наталії Корчазі свято було яскравим та цікавим. Окрема подяка батькам, які завітали підтримати п’ятикласників.

Олена Бурець, вихователь 5-х класів

Свято книги в РУГ

Свято книги в РУГ

Категорія: Інформація