Рівненський ліцей

Кольоровий день

Опубліковано 22-10-2018, 22:06

1081
Кольоровий день
Стоять ясні теплі дні, погода така, що хочеться блукати тихими стежинами та милуватися красою, що оточує тебе. Очі розбігаються від розмаїття кольорів. І не дивно, що саме восени в Україні відзначають День художника.
Ідея провести «Кольоровий день» у Рівненській українській гімназії набула розголосу, на цю подію з нетерпінням чекали як учні, так і педагоги. Розпочалася активна робота над творчим проектом, у якому взяли участь учитель образотворчого мистецтва Олена Бурець та прес-центр.
Представники класів методом голосування обрали кольори для своїх однокласників. Так, від п’ятого по одинадцятий клас було розприділено кольори веселки.
Зранку до рідної гімназії потягнулися різнокольорові «потічки» учнів та вчителів. Упродовж дня учні мали можливість переглянути фільми про мистецтво та відомих художників, спільно з учителями вийти на флешмоб «Кольори веселки». Також у гімназії було організовано 2 локації. У першій -персональна виставка робіт учениці 8-Б класу Власюк Олександри, а в іншій можна було познайомитися з репродукціями картин відомих художників.
А після уроків у кабінеті мистецтва імені Г.П.Косміаді було відкрито арт-салон, де пройшло свято «Сім кольорів краси й надії…», по завершенню якого на всіх гостей чекали солодкі смаколики.
Будемо сподіватися, що всі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а на гімназійному мистецькому олімпі з’являтимуться нові зірочки!
Щиро вітаю всіх художників-початківців, талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва із Всеукраїнським днем художника. Бажаю всім учням невичерпної наснаги, нових цікавих ідей, щастя, здоров’я і добра.

Олена Бурець, учитель образотворчого мистецтва

Кольоровий день

Кольоровий день

Категорія: Інформація