Рівненський ліцей

Охорона праці очима дітей

Опубліковано 8-05-2018, 06:39

844
Охорона праці очима дітей
До Управління Держпраці надійшло понад 230 малюнків, які взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Поважне журі відібрало роботи, які відповідали темі й мали цікаву техніку виконання. Учасник журі, голова Рівненської обласної спілки художників України Петро Подолець зазначив, що діти для передачі своїх ідей використовують цікаві візуальні образи, які черпають із життя. І велике значення в цьому має обговорення малюнка з батьками, учителями. Це мотивує всіх до глибшого вивчення теми охорони праці. Див. відео переглянути.
До складу журі також увійшли представники Фонду соціального страхування та Федерації профспілок у Рівненській області, об’єднання організацій роботодавців, департаменту освіти й науки облдержадміністрації, Дитячої художньої школи, профільні фахівці Управління Держпраці.
Графічна робота нашої учениці 7-Б класу Власюк Олександри посіла у своїй категорії перше місце та була надіслана до Києва на заключний етап.
Ура! Учителя та ученицю запрошено на урочистості до столиці!
27 квітня, напередодні Дня охорони праці в Україні, у м. Київ пройшли урочисті заходи за участі голови Держпраці України Романа Чернеги, начальника ГУ Держпраці в Київській області Романа Семчука, представників Міністерства соціальної політики України, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України, громадських організацій тощо. Традиційно урочистості розпочалися із вшанування пам’яті загиблих на виробництві покладанням квітів до меморіального каменя на Алеї загиблим у парку «Відрадний». Продовжилися заходи в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, де нагородили юних художників – переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Організатори конкурсу – редакція журналу «Охорона праці» – зазначили, що цього року у творчому змаганні взяли участь 15 тисяч дітей із 23 областей України. Дев’ятьох кращих юних художників у трьох вікових групах нагородили медалями й цінними подарунками. І серед них наша Саша Власюк.
Її робота вражає професійністю й продуманістю сюжету. Вітаємо переможницю і з нетерпінням чекаємо її нових цікавих робіт!

Бурець О.А., учитель образотворчого мистецтва

Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

Категорія: Інформація