Рівненський ліцей

У гостях в «особливих» дітей

Опубліковано 16-10-2017, 20:48

1379
Цікавим та насиченим став початок жовтня для учнів 6-Б класу. «Чому ?» - запитаєте ви. А тому, що гімназисти разом із вихователем Наталією Мирославівною побували в гостях в «особливих» діток.
До цього візиту ретельно та відповідально готувалися і з нетерпінням очікували на нього. У попередню підготовку ввійшло проведення благодійного ярмарку, у результаті якого зібрані учнями гроші були передані представнику Асоціації батьків дітей з особливими потребами «BABYSUN» Аллі Зімбіцькій.
У ході гостин учні разом із особливими дітками вчились готувати піцу під керівництвом соціального педагога Тетяни, виготовили цікаві вироби на майстер-класі в соціального педагога Катерини та взяли участь у психологічному квесті при підтримці та дбайливому керівництві психолога Людмили та реабілітолога Оксани. Усім було цікаво та весело. Результатом цієї зустрічі стало те, що учні 6-Б класу Рівненської української гімназії та діти з особливими освітніми потребами набули нового досвіду спілкування, порозуміння та взаємодопомоги.

Криницька Софія,
координатор центру «Милосердя» 6-Б класу

У гостях в «особливих» дітей

У гостях в «особливих» дітей

У гостях в «особливих» дітей

Категорія: Інформація