Рівненський ліцей

Щоб повірити в добро, треба почати робити його!

Опубліковано 23-10-2017, 21:43

1794
19 жовтня до нас, гімназистів 6-А класу, завітала координатор благодійного фонду «Скарбниця Надії» Юлія Кутик, якій ми передали кошти для онкохворого хлопчика Олександра Юхимчука, зібрані на благодійному ярмарку.
Юлія Миколаївна розказала про дітей-«переможців», які перебороли страшну хворобу. Ми дізналися, що благодійний фонд влаштовує для онкохворих дітей цікаві заходи: День іменинника, майстер-класи, зустрічі «переможців». Цікаво, що саме в Рівному виникла лікарська клоунада, яку називають «Червоні носи».
Гімназисти 6-А класу бажають швидкого одужання усім онкохворим дітям.

Бурачик Анна, учениця 6-А класу.


Ця зустріч запам’ятається надовго. Діти не вперше збирають кошти та допомагають підопічним Благодійного фонду “Скарбниця Надії”. Але ось така зустріч із 12-13-річними волонтерами, учнями 6-А класу, які підготували та провели благодійний ярмарок, відбулась уперше.
Було надзвичайно приємно побачити цих дітей! Вразило те, що вони мають досвід у таких заходах, тому планували, як краще провести ярмарок цього разу. У класі є “Центр милосердя” – кілька дітей, які організовують благодійні заходи.
2000 гривень було зібрано цими дітьми під час благодійного ярмаркування. Усі разом, діти та їх батьки, вирішили передати ці кошти для Сашка Юхимчука, який проходить лікування нейробластоми.
Щиро дякуємо батькам та вчителям! Дякуємо, що саме так, у співчутті та небайдужості до ближнього, ви виховуєте майбутнє нашої країни! Щиро дякуємо всім учням, які долучились до благодійного заходу й допомогли Сашкові!
Так відгукнулася про нашу зустріч координатор Юлія Котик на Сайті благодійного фонду «Скарбниця Надії».

Детальніше...

Щоб повірити в добро, треба почати робити його!

Щоб повірити в добро, треба почати робити його!

Категорія: Інформація