Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Увага! Набір учнів до 5 класу!

Опубліковано 30-03-2021, 12:25

575
Увага! Набір учнів до 5 класу!
Рівненська українська гімназія оголошує  про прийом  заяв для вступу на навчання у 5 класі з 01 квітня по 31 травня 2021 року.
Чекаємо Вас за адресою: м. Рівне, вул. 24 Серпня, 2 (І поверх, кабінет №19)
Тел. 0362-26-57-25
Для вступу дитини до 5 класу необхідно подати документи:
заяву;
ксерокопію карти обліку профілактичних імунізацій і реакцій на щеплення;
копію сторінки паспорта одного з батьків, де зазначено місце реєстрації проживання або копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

Категорія: Інформація

 

Вітаємо переможців!

Опубліковано 12-05-2021, 19:44

16
Вітаємо переможців!
11 травня 2021 року в гімназії було проведено конкурс-захист науково-дослідницьких робіт. Основними завданнями конкурсу стали виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виховання в учнів самостійності, наполегливості, уміння обстоювати власну думку, формування активної громадянської позиції.
На розгляд журі було представлено 25 наукових досліджень. Члени журі відзначили, що більшість робіт десятикласників була самостійною, мала наукову новизну та практичну спрямованість.

Категорія: Інформація

 

День пам’яті та примирення в РУГ

Опубліковано 12-05-2021, 19:30

12
День пам’яті та примирення в РУГ
8 травня Україна разом із європейським співтовариством відзначає День пам’яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У цій найкривавішій та найжорстокішій війні за різними оцінками загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Людські втрати України в Другій світовій війні становлять близько 8-10 мільйонів осіб.

Категорія: Інформація

 

Гроші та відомі фізики

Опубліковано 8-05-2021, 20:20

27
Гроші та відомі фізики
Під час декади природничих дисциплін у 10-Б класі було проведено інтегрований захід з фінансової грамотності та фізики «Гроші та відомі фізики».
У ході цього інтерактивного заходу гімназисти познайомилися із життям і діяльністю вчених, чиї портрети розміщені на грошових купюрах, дізналися про найцікавіші риси їхнього світосприйняття, сформували уявлення про характер наукових праць учених.

Категорія: Інформація

 

День Європи

Опубліковано 7-05-2021, 20:52

36
День Європи
День Європи – свято, яке відзначається 5 травня Радою Європи, 9 травня Європейським Союзом, а також в третю суботу травня – в Україні. Наша держава – центр Європи, тому ми не можемо стояти осторонь цієї події, адже для нас це насамперед можливість долучитися до європейських цінностей.

Категорія: Інформація

 

Конкурс малюнків «Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…»

Опубліковано 6-05-2021, 22:13

28
Конкурс малюнків «Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…»
Учні Рівненської української гімназії добре знайомі з наслідками трагедії, яка сталася в м. Чорнобиль. 35 років тому у квітневу ніч вибухнув атомний реактор на Чорнобильській АЕС. Ця трагедія забрала життя сотень тисяч людей, завдала шкоди здоров’ю десяткам мільйонів. Її наслідки ще відчують на собі майбутні покоління. Жодна статистика не скаже, скільки людських доль понівечено чорнобильським смерчем.

Категорія: Інформація

 

Захід «Ангели добра»

Опубліковано 6-05-2021, 21:51

27
Захід «Ангели добра»
20 квітня кожного року світ відзначає важливу подію – День вдячності волонтерам, мета якої – привернення уваги суспільства до волонтерської діяльності, подяка волонтерам за їх відважність, доброту, безкорисливість та щиру допомогу людям, які опинилися в скрутному становищі, армії, дітям, тваринам. Тому вихователь восьмикласників Бурець Олена Андріївна разом з бібліотекарем Котолюз Ларисою Миколаївною спланували зустріч гімназистів з волонтером.

Категорія: Інформація

 

Онлайн опитування з питань кібербезпеки

Опубліковано 5-05-2021, 09:26

33
Онлайн опитування з питань кібербезпеки
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» та за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» проводить онлайн-опитування з метою розробки заходів для попередження проблем кібербезпеки та порушень прав людини в інтернеті. Просимо Вас долучитися за посиланнями:

Категорія: ---

 

Великодня майстерня випускника в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 28-04-2021, 16:22

56
Великодня майстерня випускника в Рівненській українській гімназії
Щороку випускники всіх шкіл прикрашають центр міста власноруч виготовленими декоративними писанками. А щасливі рівняни та гості милуються ними весь великодній тиждень. Передує цій події творча робота в стінах закладу – Великодня майстерня випускника.
2021 рік особливий для наших одинадцятикласників, адже вони зовсім скоро стануть в історії гімназії однією зі сторінок під назвою «ВИПУСК-2021»!

Категорія: Інформація

 

Година, яка змінює майбутнє

Опубліковано 28-04-2021, 16:06

37
Година, яка змінює майбутнє
Кожного року останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги Землі. Символічно вимикають зайве освітлення, читають або дивляться фільми про Землю і стиль життя, дружній планеті, беруть участь у дискусіях та онлайн-концертах, приєднуються до звернень на захист природи.
ГОДИНА ЗЕМЛІ-2021 в Україні присвячена старовіковим лісам! Майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі, які є головними прихистками для червонокнижних видів тварин і рослин.

Категорія: Інформація