Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Свято для найдорожчих бабусь

Опубліковано 15-05-2015, 22:21

936
Свято для найдорожчих бабусьЯке це щастя – бути дитиною, коли про тебе піклуються, тебе оберігають і поруч із тобою – твоя родина. Батьки завжди зайняті, а бабуся – поруч. Вона - вірна порадниця, котра завжди зрозуміє та підтримає. 14 травня, напередодні Міжнародного дня сім'ї, у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки гімназисти 6-х класів разом з вихователем Лупіною Наталією Мирославівною та вчителем музики Туровською Лідією Іванівною зібралися на незвичайному святі. Чому незвичайному?..

Категорія: Гімназійні свята

 

Урочиста лінійка до 70- тої річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Опубліковано 11-05-2015, 22:58

798
Урочиста лінійка до 70- тої річниці Перемоги над нацизмом у Європі
8 травня, у День пам’яті та примирення, гімназисти закладу з червоними маками на грудях зібралися на урочисту лінійку, щоб вшанувати пам'ять всіх жертв Другої світової війни. Нас об’єднало гасло «Пам’ятаємо. Перемагаємо»...

Категорія: Позакласна робота

 

Свято Матері

Опубліковано 11-05-2015, 22:55

799
Свято Матері
Травень – місяць, багатий на свята, це найпишніша та найпрекрасніша пора весни. У другу неділю травня ми відзначаємо День матері – свято, яке стосується кожного.
Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, наймилішу й найдорожчу людину у світі. ЇЇ створив Бог на цій землі для краси й щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.

Категорія: Гімназійні свята

 

День цивільної оборони

Опубліковано 5-05-2015, 22:55

693
День цивільної оборони30 квітня у РУГ пройшов День цивільної оборони, під час проведення якого учні 10-А класу подарували учням 6-х класів буклети із правилами поводження у Надзвичайних ситуаціях. У 9-х класах відбувся урок по наданню першої допомоги при різноманітних травмах.

Категорія: Позакласна робота

 

Хімія понад усе!

Опубліковано 5-05-2015, 22:09

819
Хімія понад усе!
Ми в світ прийшли, щоб все порозливати
Розсипати все те, що не тече.
Ми хімію зібрались прославляти
Бо любимо її ми гаряче!..

Категорія: Позакласна робота

 

Щасливий випадок

Опубліковано 5-05-2015, 14:29

780
Щасливий випадок
29 квітня в рамках предметного тижня у десятих класах відбулася фізична гра «Щасливий випадок». Команда 10-А класу «Веселі джмелики» у рівній боротьбі виграла у команди 10-Б «Константа». Вітаємо переможців!

Категорія: Позакласна робота

 

День самоврядування

Опубліковано 29-04-2015, 21:15

844
День самоврядуванняУ середу, 29 квітня, у гімназії відбувся День самоврядування. Усі школярі, що виявили бажання прийняти участь у його організації, отримали можливість випробувати власні сили в ролі вчителів.
Саме учні сьогодні стали відповідальними за планування та проведення уроків, їхнім основним завданням було створення не менш ефективного трудового процесу, ніж у звичайні трудові будні на уроках із кваліфікованими педагогами. Особливо цікава роль дісталася 11-класникам, які отримали можливість попрацювати замість шкільної адміністрації та персоналу.
Звичайно, це дуже не просто, проте саме завдяки таким заходам кожен школяр розуміє всю складність роботи вчителів, починає більше цінувати їхнє прагнення навчити чомусь новому.

Категорія: Гімназійні свята

 

Живе спілкування з поетом

Опубліковано 27-04-2015, 23:59

1281
Живе спілкування з поетомНа уроці української літератури ми читали казку Ігоря Калинця "Хлопчик-фігурка, який задоволений собою". Мені й однокласникам вона сподобалася своєю фантастичністю, наближенням до реальності, простотою, але й непростою алегорією.
Оксана Володимирівна, наша вчителька, домовилася з автором, який проживає у Львові, про телефонну розмову, а ми отримали домашнє завдання - підготувати письменникові запитання, на які б хотіли почути відповіді.
Отож у четвер на уроці української літератури ми зателефонували п. Ігореві. Розмова тривала півгодини. І хоч ми ознайомлювалися з біографією письменника на попередніх уроках, але почути про життєпис із уст автора набагато ліпше...

Категорія: Мистецтво

 

«Книгу прочитав, на крилах політав»

Опубліковано 27-04-2015, 14:10

1323
«Книгу прочитав, на крилах політав»Свято Книги - традиційне для гімназистів п’ятих класів. Цього року його було проведено у світлиці Обласної наукової бібліотеки 23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права.
Об’єднаними зусиллями учнів обох п’ятих класів, учителя музики Туровської Лідії Іванівни, бібліотекаря Котолюз Лариси Миколаїївни та вихователя Євчук Світлани Всеволодівни вдалося не просто черговий раз вшанувати Її Величність Книгу, а й весело, змістовно та цікаво провести час...

Категорія: Гімназійні свята, Бібліотека

 

Нагородження переможців

Опубліковано 23-04-2015, 13:28

696
Нагородження переможців
23 квітня у гімназії відбулося нагородження переможців біологічного турніру та природничих конкурсів «Колосок» та «Геліантус». Бажаємо гімназистам подальших успіхів та підкорення нових висот!

Категорія: Позакласна робота, Наука