Рівненський ліцей

«Знання сьогодні – капітал завтра»: новий формат 2024

Опубліковано 22-04-2024, 21:02

149
«Знання сьогодні – капітал завтра»: новий формат 2024
XIV Відкритий фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва проводився в новому форматі. У цьогорічному конкурсі взяло участь 12 команд. Оцінювало роботу учасників високопрофесійне та компетентне журі, головою якого була Тетяна Степанюк – начальниця відділу економічного аналізу і прогнозу управління економіки Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради.
І тур, завданням якого було створення постера про важливість податків, проходив у листопаді, ІІ тур – у березні, для якого команда ліцеїсток 11-Б класу в складі Баланчик Дарії, Воробей Софії та Марчук Дарії готувала соціальний відеоролик «Збереження трудових ресурсів України» та в результаті здобула перемогу.
Фінальний етап конкурсу проходив 18 квітня на базі НУВГП у форматі ділової гри «Стартуємо», у ході якої команда 11-Б класу виборола 2 місце.
Особливо приємною та цінною стала відзнака Асоціації легкої промисловості та «Дія. Бізнес», які вказали на високий рівень знань команди, її креатив та вміння представити результат спільної роботи.
«Конкурс «Знання сьогодні – капітал завтра!» є дуже важливим для учнів, оскільки економічні знання, фінансова грамотність – це майбутнє. Під час таких конкурсів діти здобувають новий досвід і знання; учаться бути креативними, оригінальними, а також працювати на аудиторію і в команді.

Вікторія Невірковець, учителька фінансової грамотності

«Знання сьогодні – капітал завтра»: новий формат 2024

«Знання сьогодні – капітал завтра»: новий формат 2024

Категорія: Інформація