Рівненський ліцей

Календарик-порадник від Світлани Ройз

Опубліковано 13-10-2021, 18:19

371
Календарик-порадник від Світлани Ройз
Нам часто складно знайти час, щоб вкласти щось у себе. Здається, що цей внесок має бути ресурсозатратним, аби принести користь.
Якщо ми почнемо з того, що хоча б 2 хвилини будемо перефокусовувати увагу із зовнішнього простору у внутрішній, звертати увагу на те, які сигнали нам подає наше тіло, привчати себе бути уважним до себе та своїх потреб, ми виявимо, що в нашому житті набагато більше ресурсу, радості й усвідомленості, ніж нам здавалося.
У цьому спільному проєкті з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, відома дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз та ГО «Смарт освіта» підготували прості поради на щодень. Ресурсні ілюстрації намалювала Олена Ястремська.
Усі завдання дібрані так, щоб активізувати певний канал сприйняття. Канали ресурсу, на які Світлана Ройз зазвичай звертає увагу, – зір, слух, нюх, стосунки, рух, тілесні відчуття, смак, інтелект (нові знання), інтуїція.
Завдяки цим простим практикам, ми повертаємо собі контакт з реальністю. Лише так ми можемо відновити доступ до ресурсності.

Більш детально ознайомитися із порадами можна на сторінці психолога РУГ. Перейти

Календарик-порадник від Світлани Ройз

Категорія: Інформація