Рівненський ліцей

Новини з гімназійних дебатів

Опубліковано 27-02-2021, 14:17

459
Новини з гімназійних дебатів
Прихильників дебатних ігор у гімназії побільшало. Щойно восьмикласникам та дев’ятикласникам розповіли про правила проведення дебатів, як одразу їм трапилася нагода випробувати свою майстерність переконувати та перевірити власні ораторські вміння! З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови саме серед учнів 8-9 класів було організовано дебатний турнір за темами: «Сленг руйнує мовну культуру» (8 кл.) та «Суржик – це жива сучасна мова» (9 кл.).
У підсумку маємо неймовірні враження від ігор, азарт та задоволення від яскравих батлів. А щодо того, чи руйнують нашу мовну культуру такі словечки, як «батл», то команда пропозиції (8-Б кл.) довела присутнім, що таке твердження є справедливим, а от команді опозиції 8-А класу вдалося переконати всіх у протилежному. Подібний «розклАд» трапився і в іграх дев’ятикласників: одні захистили суржик (9-Б), інші (команда опозиції 9-А) переконали присутніх у тому, що він знищує нашу мову.
Усі без винятку спікери привернули увагу своїх однокласників до сучасних проблем рідної мови, а любов та повага до неї об’єднала не лише опонентів по грі, а й усіх присутніх на дебатах. До нових цікавих ігор!

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

Новини з гімназійних дебатів

Новини з гімназійних дебатів

Категорія: Інформація