Рівненський ліцей

Європарад в Рівному

Опубліковано 2-06-2017, 08:54

1369
20 травня Рівне відзначало День Європи. У святкуванні взяли участь й учні РУГ. Гімназисти долучалися до різноманітних заходів у рамках проведення днів Європи. Так, учениця 8 кл Чикун Т. взяла участь у конкурсі малюнків “Європа очима дітей”, а учениця 10 кл. Сегіна І. виборола ІІ місце в конкурсі фотоколажів «Європа в моєму місті».
Європейський парад розпочався о 16.00 год. Його учасники пройшли урочистою ходою від майдану Магдебурзького права по вул. Соборній до майдану Незалежності, де відбулися урочистості з нагоди свята. У руках кожен тримав прапорці України та Євросоюзу, а також жовті та блакитні повітряні кульки - це не лише кольори українського прапора, а й прапора Європейського Союзу, що символізують загальні європейські цінності - свободу, мир і солідарність.
На Майдані Незалежності привітали переможців конкурсів, приурочених Дню Європи. Команда гімназистів у складі Зух Ю., Ілючок М., Цінівської Ю., Борщук А. та Простапчук Ж. отримала нагороду за І місце в міському конкурсі Шкільних Європейських Клубів «Європа, Україна, Молодь». Учениця 11 класу Леонова К. посіла II місце в міському конкурсі «Європейська олімпіада», продемонструвавши високий рівень сформованості полікультурної компетенції, хороший рівень знань з історії, літератури та культури країн-членів Європейського Союзу.
Традиційно, учні шкільних європейських клубів випустили в небо сотні повітряних кульок з прапорами України та Євросоюзу, що символізує єдність нашої країни з Європою.

Ярмольчук С.С.


Європарад в Рівному

Європарад в Рівному

Категорія: Інформація