Рівненський ліцей

Європейська весна в ліцеї. Разом до перемоги!

Опубліковано 19-05-2024, 20:41

167
Європейська весна в ліцеї. Разом до перемоги!
Щорічно в травні в ліцеї відбуваються заходи до Дня Європи з метою вивчення історії, традицій, фольклору країн Європи, виховання толерантності, шанобливого ставлення до європейських культур.
7 травня з учнями 8-Б класу було проведено «Віртуальну подорож країнами Європи», цікавий і пізнавальний захід під керівництвом Ярмольчук С.С. У веселій атмосфері знайомилися з особливостями різних європейських країн, їх природою, традиціями та культурою. Кожна з цих країн неповторна та захоплива по-своєму, і всі, хто був на зустрічі, уже обрали собі одну чи кілька, які обов'язково відвідають у майбутньому.
9 травня відбулося засідання шкільного європейського клубу «Дивосвіт». Учні 10-А класу ділилися своїм знаннями про Євросоюз та підготували вікторину «Що я знаю про Європу?» (учитель Линник Л.Л.).
13 травня в 9-Б класі було проведено онлайн-вікторину «Берлін - перлина Європи». Учні поновили свої знання про одну з найгарніших столиць Європи та дізналися деякі цікаві факти з історії німецької столиці (учитель Мельничук С.В.)
Учні 5-7-х класів передавали свої емоції та почуття з допомогою малюнків на тему «Україна – серце Європи» разом з учителем Овчар О.О.
Учні 8-Б та 9-Б класів з захватом знімали відеоролики про рідне місто разом зі своїм учителем Дідій Л.М.
Учні ліцею мали можливість розглянути фотовиставку «Ми – це Європа!»
Учень 9-Б класу Денис Кирильчук посів призове місце на міській інтелектуальній олімпіаді «Україна та Європа: єднаймося під мирним небом» (учитель Дідій Л.М.).
МИ – це ЄВРОПА!

Линник Л.Л., учитель англійської мови

Європейська весна в ліцеї. Разом до перемоги!

Європейська весна в ліцеї. Разом до перемоги!

Категорія: Інформація