Рівненський ліцей

Свято «Зорепад талантів» у Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 3-06-2024, 18:22

252
Свято «Зорепад талантів» у Рівненському ліцеї «Український»
«У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити!» – у цьому відомому вислові Сократа йдеться про талант, яким від природи наділена кожна людина. Психологи дотримуються думки, що дерево талантів проростає з дитинства. Від батьків та педагогів залежить, наскільки міцним воно буде.
Щороку під час традиційного свята ліцей вітає своїх талановитих учнів – переможців районного, обласного та всеукраїнського етапів олімпіад, конкурсу- захисту учнівських дослідницьких робіт Малої академії наук, творчих конкурсів та спортивних досягнень. Відчуття тріумфу від перемоги, визнання своєї наполегливої праці, радість за ліцеїстів та колег – саме такі емоції об’єднали всю родину ліцею в цей день. Пишаємося кожною і кожним, та все ж найбільшу кількість нагород та оплесків отримала восьмикласниця Черницька Владислава – переможниця ІV етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІV етапу олімпіади з історії; переможниця районної та обласної олімпіад біології, переможниця районного та обласного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; районної олімпіади з української мови, математики, хімії. Окрасою свята були вокальні та хореографічні номери, зокрема здивував та приголомшив виступ одинадцятикласниці Зайцевої Злати – віцечемпіонки світу та Європи, дев’ятикратної чемпіонки України з повітряної гімнастики.
Талановита молодь – успішне майбутнє нашої країни! Щиро віримо, що таланти та праця наших ліцеїстів дадуть гідні плоди для переможно-мирної та квітучої нашої України!

Наталія Корчага, педагог-організатор

Свято «Зорепад талантів» у Рівненському ліцеї «Український»

Свято «Зорепад талантів» у Рівненському ліцеї «Український»

Категорія: Інформація