Рівненський ліцей

Україна – це Європа

Опубліковано 12-05-2022, 21:30

448
Україна – це Європа
День Європи відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом. Цей день – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
Для України, як для держави, що з самого початку свого існування була «вписана» в євразійський континент та в європейську геополітичну площину, це знаковий день. Він є приводом, аби засвідчити прагнення нашої держави жити в мирі та розвивати себе нарівні з країнами об’єднаної Європи.
Для України це скоріше день нагадування, день-знак, день-вектор, як для країни, яка прагне стати повноправною частиною європейської спільноти та має на це всі права та підстави. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
Цьогоріч вся Україна буде відзначати День Європи в третю суботу травня, тобто 21 травня. З цієї нагоди в гімназійній бібліотеці організовані тематичні книжкові виставки, а саме: «Україна – це Європа» та «Відкриваємо Європу разом», які можна переглянути онлайн, а також відвідати нашу бібліотеку.

Лариса Котолюз, бібліотекар РУГ

Україна – це Європа

Україна – це Європа

Категорія: Інформація