Рівненський ліцей

Філологічний STREAM

Опубліковано 29-04-2024, 20:05

137
Філологічний STREAM
Уже стало традицією, що кафедра філологів РЛ «Український» долучається до STREAM-днів у ліцеї. Так, цьогорічні восьмикласники (8-А і 8-Б) на уроках української мови досліджували властивості крохмалю.
Дітям було цікаво прочитати текст про властивості цієї речовини, вони дізналися про види крохмалю, а також про його користь та негативний вплив на здоров’я. Учні залюбки досліджували різні продукти на вміст крохмалю, робили висновки (не завжди хороші для нас, дорослих), порівнювали інформацію таблиць корисних речовин, проводили підрахунки, трохи помалювали.
Звичайно, однією з найцікавіших частин уроку стала дослідницько-творча: ліцеїсти дізналися про неньютонівську рідину, подивилися відео про вплив на неї звуку (музики), ну, і, звичайно ж, спробували самостійно створити таку речовину та на дотик та на власні очі перевірити правдивість здобутої інформації. Галасу, сміху, розмов було дуже багато! Усі отримали задоволення, ще й українську мову при нагоді повторили та сказали, що будуть очікувати на наступні такі уроки. Та й домашню роботу обов’язково виконають (що ж це вийдуть за «неньютонівські речення»???).

Оксана Парфенюк, учителька української мови

Філологічний STREAM

Філологічний STREAM

Категорія: Інформація