Рівненський ліцей

«Не все одно… хто є ми самі»

Опубліковано 29-02-2020, 10:16

822
«Не все одно… хто є ми самі»
У лютому Україна згадує видатного українського письменника, журналіста й публіциста, члена уряду УНР у вигнанні Уласа Самчука, життєтворчість якого пов’язана з Рівненщиною. Десятикласники теж приєдналися до вшанування пам'яті й стали учасниками організованих обласною бібліотекою літературних читань «Художній літопис української історії: роман «Волинь» Уласа Самчука», присвячених 115-річчю від дня народження нашого земляка.

Категорія: Інформація

 

Віват юним науковцям РУГ!

Опубліковано 29-02-2020, 10:13

1022
Віват юним науковцям РУГ!
Найщиріші вітання від педагогічного колективу переможцям, найкращим МАНівцям – юним науковцям гімназії 2020 року.
Команда РУГ (33 гімназисти-слухачі та дійсні члени РМАНУМ) 15 та 23 лютого взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Спочатку написали контрольні випробування з базового предмету, а потім захистили свої роботи. Гімназисти здобули 4 перших, 3 других та 12 третіх місць.

Категорія: Інформація

 

«Рівне у долях його мешканців»

Опубліковано 29-02-2020, 10:06

750
«Рівне у долях його мешканців»
Вихователь Бурець Олена Андріївна запросила до учнів сьомих класів Рівненської української гімназії завідувачку відділу виставок Рівненського обласного краєзнавчого музею п. Галину Данильчук – людину, яка змогла приєднати (завдяки своїй любові) цілу армію прихильників та симпатиків до «рівненської старовини». Чого вартий лише її проєкт «Свята вулиці Поштової»?..

Категорія: Інформація

 

Дивовижне поряд

Опубліковано 29-02-2020, 10:03

734
Дивовижне поряд
Одного сонячного дня учні 6-х класів потрапили на чудову зустріч з рівненською майстринею Оленою Медведєвою, єдиною у світі вишивальницею книг. На екскурсії, яка відбулася в музеї Уласа Самчука, мисткиня презентувала найкращі свої роботи – вишивані, а також в’язані, плетені, різьблені та випалені, зроблені з лози, ще й прикрашені бурштиновим камінням книги.

Категорія: Інформація

 

Участь у міжнародному конкурсі з народознавства

Опубліковано 29-02-2020, 10:00

562
Участь у міжнародному конкурсі з народознавства
Змагання – це цікаво, весело та пізнавально, тому вихователем Бурець Оленою Андріївною було запропоновано семикласникам узяти участь у міжнародному дистанційному конкурсі «Українське народознавство» від «Всеосвіти».

Категорія: Інформація