Рівненський ліцей

Участь у міжнародному конкурсі з народознавства

Опубліковано 29-02-2020, 10:00

562
Участь у міжнародному конкурсі з народознавства
Змагання – це цікаво, весело та пізнавально, тому вихователем Бурець Оленою Андріївною було запропоновано семикласникам узяти участь у міжнародному дистанційному конкурсі «Українське народознавство» від «Всеосвіти».
Народознавство – це сукупність знань про народ, його історію, побут, матеріальну та духовну культуру, виховання, освіту, а також здобутки народних ремесел і промислів, різних галузей мистецтва, досягнення в сфері родинного, громадського, виробничого й державного життя. Ми надихнулися ідеєю спробувати сили й перевірити свої знання про традиційний родинний уклад українців, звичаї та вірування, побут, народне мистецтво, фольклор українського народу. Семикласники швидко справилися з теоретичними завданнями, адже дуже добре знали про звичаї та обряди з гімназійних та сімейних свят.
Учнів 7-Б класу було нагороджено Дипломами та Подяками й веселою картковою грою «Сміхолики» для дітей та дорослих.
17 чоловік з класу посіли 1 місце у Всеукраїнському конкурсі «Українське народознавство»: Сладковський Георгій, Гедзюк Денис, Кльоз Максим, Кавун Максим, Левчук Марія, Кравчук Данило, Ільницький Максим, Казновецький Олександр, Гончарук Артем, Литвинюк Владислав, Городецька Дар’я, Редзюк Вікторія, Ілючок Діана, Романцов Владислав, Матюк Дмитро, Франчук Ольга, Солончук Вадим.
2 місце посіли такі учні: Кушнерук Софія, Мартинова Ольга,
3 місце посіли такі учні: Назарук Анна, Шевчук Нікіта, Случик Максим, Демянюк Ілля.
Дякуємо вихователю та «Всеосвіті» за можливість брати участь у таких конкурсах.

Франчук Ольга, учениця 7-Б класу

Участь у міжнародному конкурсі з народознавства

Категорія: Інформація