Рівненський ліцей

Економічний брейн-ринг

Опубліковано 28-09-2021, 22:13

529
Економічний брейн-ринг
«Чим більше ми навчаємося, тим більше ми можемо» – під таким гаслом команда десятикласниць «Бізнес-панянки» у складі Бурачик Анни, Невірковець Катерини, Остапіної Катерини, Шулікової Юлії, Рудик Дарини та Ґедзь Олександри взяла участь в економічному брейн-ринзі з оподаткування, який відбувся 27 вересня на базі НУВГП.
У конкурсі брало участь шість команд, дві з яких – це команди студентів. Гімназистки достойно вийшли у фінал, обігравши команду Бізнес-школи ПДМ, і у фіналі виборювали перемогу на високому рівні.
Для всіх присутніх брейн-ринг подарував незабутні враження, новий досвід та просто гарний настрій від спілкування. Саме під час таких заходів учні активізують свою пізнавальну діяльність, уміння економічно мислити, виявляють ініціативу, інтерес до знань, адже діти окрилені духом змагання й бажанням перемогти.
Приємно також відзначити, що професор Левицька Світлана Олексіївна нагородила ученицю10-Б класу Невірковець Катерину за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
Бажаємо всім бути наполегливими в навчанні, оскільки саме розвинений інтелект є головною умовою успішності в майбутній професії!!! Дякуємо учасникам та організаторам цього заходу!

Невірковець В.А., учитель економіки

Економічний брейн-ринг

Економічний брейн-ринг

Категорія: Інформація