Рівненський ліцей

Велика катастрофа

Опубліковано 9-02-2021, 21:07

367
Велика катастрофа
Голокост (винищення) – термін, яким в історіографії називають геноцид євреїв, здійснюваний нацистами напередодні та під час Другої світової війни.
Про голокост учні 6 класу більше дізналися, відвідавши виставку в обласній науковій бібліотеці. Екскурсовод розповіла дітям, що в 1933 році до влади в Німеччині прийшов Адольф Гітлер, який затвердив в країні націонал-соціалістичний режим. Цей режим ґрунтувався на нацистській расовій доктрині, згідно з якою німці («арійці») належать до вищої раси, а євреї вважалися недолюдьми. У 1939 році німецька армія окупувала Польщу, розв'язавши тим самим Другу світову війну. У виявлених пізніше документах зазначено, що остаточною метою Гітлера було повне знищення всіх євреїв у всьому світі.
За роки війни нацисти знищили близько 6 мільйонів євреїв, з них півтора мільйона дітей, що становило приблизно третину загальної чисельності цієї нації в усьому світі на той час. Саме тому геноцид єврейського народу в роки війни отримав назву «голокост» (англ. Holocaust – «всеспалення»).
Зберігаючи пам'ять про голокост, ми прагнемо того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії.

Панасюк О.Ф., вихователь 6-х класів

Велика катастрофа

Велика катастрофа

Категорія: Інформація