Рівненський ліцей

Новорічні пригоди… за партою

Опубліковано 12-01-2021, 21:20

583
Новорічні пригоди… за партою
Будь-хто з нетерпінням чекає Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами для більшості людей асоціюється це свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно, адже всі люди в душі є мрійниками.
Існує думка: як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Тому учні 8-А класу задумали відзначити свято «Новорічні пригоди… за партою». Ідейним натхненником стала наша вихователь Олена Андріївна Бурець. З новорічними вітаннями виступили ведучі Анна Титечко та Олександра Скубік.
Також ми дізналися про святкування Нового року та Різдва в різних країнах світу. Це, мабуть, єдина подія, яку щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. Але в кожного народу існують особливі традиції, пов’язані з цим святом. Хто приносить подарунки маленьким італійцям? Навіщо в Китаї запалюють на Новий рік тисячі ліхтариків та чому жителі містечка Тальки (Чилі) ходять у новорічну ніч на кладовище? У нашій країні Новий рік зустрічають у колі сім’ї, біля прикрашеної ялинки, загадуючи бажання під бій курантів.
Восьмикласники отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої музичні таланти під час карооке-виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. А яким цікавим та яскравим стало Новорічне свято, коли до дітей біля пухнастої красуні ялинки звернулася наша вихователь і, привітавши присутніх зі святом, побажала всім міцного здоров’я, миру та злагоди, щоб усі наші мрії в новому році здійснилися. Сподіваємось, що цей святковий настрій у нас залишиться надовго! З Новим роком!

Титечко Анна, Скубік Олександра, учениці 8-А кл.

Новорічні пригоди… за партою

Новорічні пригоди… за партою

Категорія: Інформація