Рівненський ліцей

Новорічна вечірка для старшокласників

Опубліковано 9-02-2020, 13:06

748
Новорічна вечірка для старшокласників
«І жили вони довго та щасливо…» – такими словами закінчуються майже всі казки. А що було далі, намагалися розповісти свою версію глядачам одинадцятикласники: перед новорічною дискотекою вони показали нові пригоди Кота в Чоботях.
Кіт (Ліщиновський Владислав) знову проявив винахідливість і влаштував долю трьох синів-принців (Гедзюка Владислава, Свидини Богдана, Овсієнка Олексія) Маркіза Карабаса (Дениса Яремчука). Їх обраницями, на радість Королеви (Черемшини Дарії), стали чарівні красуні (Грекова Поліна, Руй Євгенія, Гринява Богдана).
Як і завжди, за задумом будь-якої казки, герої переконали нас у тому, що потрібно вірити в диво, і воно обов’язково станеться; якщо вірити в кохання, то обов’язково знайдеш свою половинку; що не потрібно боятися бути собою, бо хтось обов’язково оцінить твою неповторність!
На згадку про свій клас та про останню новорічну вечірку в стінах Рівненської української гімназії одинадцятикласники подарували ялинкову іграшку. Тепер вона щороку прикрашатиме гімназійну новорічну красуню. Привітала всіх присутніх з Новим роком і директор гімназії Тетяна Андріївна Кухарчук.

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

Новорічна вечірка для старшокласників

Новорічна вечірка для старшокласників

Категорія: Інформація