Рівненський ліцей

Конкурс «Гімназійні пересмішники»

Опубліковано 4-02-2020, 20:28

581
Конкурс «Гімназійні пересмішники»
Цього року 13 листопада Україна відзначала 130-ту річницю з дня народження видатного українського гумориста Остапа Вишні. Його справедливо називали «королем українського тиражу», адже твори письменника були надзвичайно популярними, його книжки розкуповувалися нарозхват. У свій час ім’я Остапа Вишні для українського народу було друге за вагомістю після Тараса Шевченка.
Згадували про відомого українського пересмішника в ці дні й у Рівненській українській гімназії. Так, 14 листопада відбулося справжнє свято гумору – конкурс «Гімназійні пересмішники». Учні підготували до виступу гуморески українських авторів, здійснювали мініпостановки за мотивами фольклорного гумору, інсценували уривок з твору І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», лунали також перлинки з усмішок Остапа Вишні у виконанні сміливців-глядачів.
За підсумками конкурсу переможцями в різних номінаціях стали: Кулаковська Марія (5-Б), Хом’як Захар (5-А), учениці 8-Б класу Надієвець Ольга та Найдич Регіна. Другі місця посіли: Шевчук Катерина (5-А), Кардаш Анастасія (8-Б). Треті місця здобули гімназисти: Гедзюк Владислав (11-А) та Гедзюк Денис (7-А), Шевченко Софія (7-А), Жимолостнова Аліна (5-А).
Усі присутні: і глядачі, і учасники, і поважне журі (О.В. Гаврилюк, Т.І.Остапіна) досхочу щиро насміялися з жартів, а я тішуся, бо справдилася мрія Остапа Вишні: «Вищого «гонорару», як веселий блиск в очах народу, - нема!»

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

Конкурс «Гімназійні пересмішники»

Конкурс «Гімназійні пересмішники»

Категорія: Інформація