Рівненський ліцей

Етно-квест до Дня захисника України

Опубліковано 16-10-2018, 21:01

1101
Етно-квест до Дня захисника України
Очікувана подія сезону – квест з нагоди відзначення Дня захисника України – відбулася!
Яскравого сонячного дня 9 жовтня відразу ж після уроків уся гімназійна родина організовано виїхала в колоденський ліс для проведення етно-квесту «Як козаки гарбузову родину збирали». Об’єднані курені учнів кожного класу відповідно до маршруту в путівнику відвідали сім галявин: Майстрів, Музичну, Народної мудрості, Переправу, Смугу перешкод, «Коловорот» та «Склади слово». На кожній з галявин учасників зустрічали вчителі, але не з оцінками та щоденниками, а з цікавими завданнями та сюрпризами. Учні ніби заново відкрили для себе педагогів! Винагородами за виконані гімназистами завдання стали… «родичі гарбузові» – овочі, на які така багата наша земля.
Заключним акордом «прозвучали» осінні композиції, створені командами-куренями. І хоча наш гімназійний кошовий отаман, директор Кухарчук Тетяна Андріївна, оголосила переможцем курінь 5-Б класу, але перемогли всі учасники.
Приємно було пересвідчитись, що наші гімназисти, як справжні козаки - кмітливі та винахідливі, уміють і жартувати, і працювати, і змагатися!

Софія Волосюк, учениця 9-А класу, координатор прес-центру РУГ

Етно-квест до Дня захисника України

Етно-квест до Дня захисника України

Категорія: Інформація