Рівненський ліцей

Розділена радість пізнання

Опубліковано 20-05-2018, 20:44

851
Розділена радість пізнання
Розділена радість примножується. Це загальновідомий закон людського спілкування. Він спонукає шукати в безкрайньому Всесвіті свою половинку, коло однодумців, рідних за духом людей... А ще місця, де такі зустрічі стають реальністю.
Наша гімназія - одне з таких місць. Існує чимало підстав, щоб це стверджувати. І однією з них є щорічне традиційне свято «Зорепад талантів». На дві години вся гімназійна родина – учні та їхні батьки, учителі та випускники різних років - занурилась в атмосферу загальної радості. 16 травня близько трьохсот гімназистів піднялося на сцену Міського палацу культури. Це ті, для кого травень – час «збору врожаю», загальногімназійного визнання їхніх здобутків, перемог, навчальних, творчих та спортивних досягнень. Як відзначила у своєму вітальному виступі Кухарчук Тетяна Андріївна, директор РУГ, «кожна дитина обдарована від народження, а гімназійні роки – це кращий час для того, щоб талант примножився та розквітнув».
Гарною мотивацією до нових звершень стало матеріальне заохочення талановитим дітям, яке надала родина випускниці гімназії 2013 року, золотої медалістки, Лишенюк Валентини, яка за роки навчання в гімназії неодноразово отримувала різні нагороди. Світлі спогади про щасливі миті викликали бажання подарувати сьогоднішнім учням можливість відчути радість отримання винагороди за здобутки та досягнення.
Утвердження радості пізнання не має меж. І, безумовно, отримає своє продовження в наступних поколіннях гімназистів.

Світлана Бувальцева, вихователь гімназійного класу

Розділена радість пізнання

Розділена радість пізнання

Категорія: Інформація