Рівненський ліцей

Форум професій та майстерності

Опубліковано 11-05-2018, 06:29

879
Форум професій та майстерності
25 квітня 2018 року учні 10-х класів разом з вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною відправились на екскурсію до обласного центру зайнятості, де проводився «Форум професій та майстерності».
Біля входу нас зустріла профорієнтатор, яка й провела екскурсію, закцентувавши увагу на важливості правильного вибору майбутньої професії й зауваживши, що учням необхідно оцінити свої здібності, аби поставити перед собою мету й з легкістю її досягти. Наші гімназисти отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості. Нам розказали, що в службі зайнятості протягом 2017 року було зареєстровано понад 38000 вакансій, з яких 70% - вакансії за робітничими професіями.
Такі форуми дають можливість учнівській молоді ознайомитись із професіями в реальних умовах, поспілкуватися з фахівцями, отримати повну інформацію про той чи інший фах. Так, корисною інформацією з нами поділилися майстри ресторанного обслуговування, бармени, кухарі-кондитери, токарі, фрезерувальники, електрозварювальники, робітники фермерського господарства, водії, бджолярі, рибоводи, виробники художніх виробів, ковалі, перукарі, візажисти, кравці, швачки та інші.
Наша екскурсія була цікавою й довела, що для успішного працевлаштування одних амбіцій замало: треба бути справжнім знавцем своєї справи. Головне – не диплом у кишені, а те, який рівень знань здобула людина, та здатність застосовувати їх на практиці.

Панасюк О.Ф., вихователь 10-х класів

Форум професій та майстерності

Форум професій та майстерності

Категорія: Інформація