Рівненський ліцей

Майстерня випускника

Опубліковано 11-04-2018, 16:47

949
Майстерня випускника
Свято Христового Воскресіння – це світле небо, усіяне, як говорили наші бабусі, небесними квітами, це кошики з духмяними пасочками, це радісні обличчя й лунке вітання «Христос Воскрес!» І, звичайно, барвисті крашанки, писанки, мальованки, шкрябанки… Словом, маленькі витвори мистецтва! Не забули про них і найстарші гімназисти. Уже вкотре напередодні Великодня учні 11-х класів зібралися розписати кожен свою писанку.
Учнів привітала з цим гарним дійством директор Тетяна Андріївна Кухарчук. Перед майбутніми випускниками виступив ансамбль дівчаток 5-х та 6-х класів з піснею «Писанка» (керівник Туровська Л.І.). Учитель образотворчого мистецтва Бурець О.А. підготувала всім присутнім презентацію про таємниці писанкарства, а ведучі Назарук А. та Сукач Є. розповіли про традиції свята.
У кабінеті панувала святкова атмосфера. Гімназисти дали волю фантазії. Вони створили гарні, яскраві, неординарні писанки, якими прикрасили символічне деревце, щоб уся гімназійна родина змогла помилуватися витвором їхніх рук.
5 квітня одинадцятикласники разом із заступником директора з виховної роботи Лесею Анатоліївною Бойчак прикрасили писанками одне з дерев на Чайчиній алеї у центрі міста.

Парфенюк О.М., Литовченко Н.М., вихователі 11-х класів

Майстерня випускника

Майстерня випускника

Категорія: Інформація