Рівненський ліцей

Психолог рекомендує батькам прочитати…

Опубліковано 13-11-2017, 20:28

949
Вікторія Горбунова — доктор психологічних наук, сертифікований психолог-консультант, психотерапевт, автор книг про виховання дітей.
Психолог рекомендує батькам прочитати…Народилась у Житомирі. Закінчила Інститут соціальної та політичної психології, а також Інститут психології імені Г.С. Костюка. Пані Вікторія пройшла навчання у рамках сертифікаційних програм по трансакційному аналізу, психодрамі, монодрамі, психоаналізу, еріксоновському гіпнозу, які проходили за участю всесвітньо відомих спеціалістів. Вікторія Горбунова — автор книг «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?», «Виховання без нервування. Як упоратися з упертюхами, ледарями, плаксіями, розбишаками, крикунами та хитрунами».

«Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?»
Досвідчений дитячий психолог та психотерапевт розповість про небезпеки методик раннього розвитку, проблеми «безпроблемних» відмінників та про те, чому непосидючим шибайголовам так важливо щодня бачити прояви батьківської турботи.


«Виховання без нервування. Як упоратися з упертюхами, ледарями, плаксіями, розбишаками, крикунами та хитрунами»
Зрозуміла книга про те, як батькам зробити дітей щасливими й при цьому самим не зїхати з глузду. Спираючись на свій досвід психолога-консультанта, авторка на прикладі реальних історій та випадків із життя пише про причини різних проблем у поведінці дітей і дає чіткі зрозумілі поради, які дозволять батькм зберегти нерви.

Категорія: Інформація