Рівненський ліцей

Про забезпечення підручниками

Опубліковано 27-11-2015, 12:07

1183
Щодо видання підручників для учнів 7-х класів, що були схвалені Міністерством освіти і науки за результатами конкурсу 2014-2015рр. і яким було надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», повідомляємо, що тендерна процедура для придбання і видання підручників розпочалася.
Ми просимо розуміння ситуації, в якій опинилася Україна в 2014 у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації та необхідністю концентрації ресурсів держави для оборони країни. Тому в державному бюджеті 2015 року було неможливо передбачити кошти на підручники, а графік їхнього замовлення не був реалізований вчасно. Окрім того, необхідність більш ефективного використання бюджетних коштів призвела до реорганізації Інституту інноваційних технологій і змісту освіти й утворення двох нових інституцій - Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики – з одночасним скороченням сукупної кількості працівників на більш як 20%.
Такі об’єктивні причини вплинули на вчасне забезпечення шкіл безкоштовними підручниками і спричинили затримку. Міністерство освіти і науки вдячне вчителям, батькам і школярам, видавцям, які з розумінням поставилися до таких складних обставин.
Школи будуть забезпечені безкоштовними підручниками, які відповідатимуть новим навчальним програмам.
Міністерство освіти і науки наголошує, що батьки учнів не зобов’язані купувати підручники, і ніхто не має права вимагати у них це робити.
Інформація була зібрана за матеріалами прес-служби Міністерства освіти і науки, урядового порталу та власних кореспондентів та розміщена в газеті «Освіта України», 2015.- №40.- 5 жовтня. - с.2.

Повідомлення підготувала
Котолюз Л. М., бібліотекар РУГ.

Категорія: Наука