Рівненський ліцей

Вихідні з волейболом

Опубліковано 16-04-2014, 08:29

2131

В суботу 12.04.14 року в спортивній залі РУГ проводились змагання з волейболу «Кубок гімназії», приурочені Дню здоров’я. На турнір, крім наших спортсменів, приїхали волейболісти з м. Нетішина та м. Новоград-Волинського. Всього у змаганнях взяло участь 10 команд. Змагання проводились у двох вікових групах.


Гімназію представляли: Кватерчук Анна, Пасюта Богдана, Максимчук Олександра, Нікітіна Олександра, Руй Євгенія, Корнійчук Юлія, Півень Артем, Головко Ігор, Устінов Владислав, Рудюк Назар, Сімаков Єгор, Якубець Ярослав, Миронович Павло, Мандзюк Богдан, Качан Андрій.


У підсумку наші спортсмени вибороли друге та третє місця в старшій віковій групі та третє місце у молодшій. Золото в обох групах повезли додому волейболісти м. Новоград-Волинського, їм дісталось і срібло у молодшій групі.


Змагання організував та провів учитель фізкультури Анікін Сергій Васильович. Йому допомогли волейболісти старших класів: Купрунець Марина, Бурченя Тарас, Покальчук Ірина, Покровець Назар, Патріюк Борис, Самойленко Юлія, Глоба Дарина. Вони і судили ігри, і керували командами. Їм за це особлива подяка!


А вже в неділю 13. 04 відбулись ігри останнього туру обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги серед юнаків 1999 року народження і молодших, де наша команда у складі Бурчені Тараса, Покровця Назара, Холяви Андрія, Головка Ігоря, Півня Артема, Устінова Владислава, Рудюка Назара, Сімакова Єгора впевнено перемогла команду Гощанської ДЮСШ 2:0 та з рахунком 2:1- Рівненську ОСДЮШОР-2. Загалом за час змагань наші спортсмени зіграли 10 ігор, здобувши 8 перемог. У підсумку - закономірне друге місце.


Бажаємо нашим командам наступних перемог!


Тренер Анікін С. В.

Вихідні з волейболом

Вихідні з волейболом

Вихідні з волейболом

Вихідні з волейболом

Категорія: Спорт