
Гімназисти 7-Б класу Гапончук Єгор, Нечаєв Ілля та Медвідь Владислав посіли ІІ місце в екологічному конкурсі «Подорож річкою», який проводився представниками Екоцентру в Палаці дітей та молоді. Вітаємо призерів!!!

Опубліковано 24-03-2018, 10:32

Категорія: Інформація
Опубліковано 24-03-2018, 10:30

Категорія: Інформація
Опубліковано 24-03-2018, 10:27

Категорія: Інформація