
8 та 9 листопада учні 8-Б та 6-х класів зі своїми вихователями Форсюк Тетяною Ростиславівною та Бурець Оленою Андріївною їздили до Кам`янця-Подільського, Хотина та Чернівців.

Опубліковано 26-11-2018, 21:12

Категорія: Інформація
Опубліковано 26-11-2018, 21:10

Категорія: Інформація
Опубліковано 25-11-2018, 22:27

Категорія: Інформація
Опубліковано 25-11-2018, 22:24

Категорія: Інформація
Опубліковано 20-11-2018, 22:10

Категорія: Інформація
Опубліковано 20-11-2018, 21:50

Категорія: Інформація
Опубліковано 20-11-2018, 21:47

Категорія: ---
Опубліковано 18-11-2018, 21:50

Категорія: Інформація
Опубліковано 18-11-2018, 21:48

Категорія: Інформація
Опубліковано 17-11-2018, 19:38

Категорія: Інформація