
Напередодні новорічних свят гімназисти 8-А класу зустрілися з представниками Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій. Військові нагадали учням про небезпеки, які можуть зустрітися в повсякденному житті та продемонстрували декілька відео про будні МНС-ків.





















