
З 30 листопада по 6 грудня в гімназії тривав дебатний турнір серед гімназистів 9-10 класів. Його проведення цьогоріч співпало із відзначенням у гімназії акції «16 днів проти насилля» та Всеукраїнським тижнем права, тому тематика дебатів між командами була присвячена проблемам насилля: учні 9 класу отримали тезу «Легке фізичне покарання – прийнятний метод виховання», а десятикласники – «Насильство можна зупинити тільки насиллям». Цікаво, що, незважаючи на власне ставлення до явища насилля, командам, які захищали ці тези, вдавалося знаходити аргументи та факти на доведення своєї позиції й бути достатньо переконливими.





















