
У мене й моїх однокласників були чудові осінні канікули! А розпочалися вони з «піжамної вечірки». Так, саме так: у перший день канікул ми прийшли в ліцей у піжамах, принесли щось смачненьке та дивилися фільм! Це було фантастично! Уявляєте таке свято у вас у класі? Обов‘язково спробуйте, бо було дуже весело!
А ще на канікулах ми їздили на екскурсію в Дубенський замок та етнопарк «Ладомирія».
Місто Дубно зустріло нас дощем, але це не завадило нам оглянути замок князів Острозьких XV ст. – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе в собі риси середньовіччя (суворі мури, підземелля зі склепіннями, місце для тортур).





















