
Із 6 по 26 квітня в Рівненському ліцеї «Український» проводилися Дні природничих дисциплін. Їхньою метою було формування вмінь та навичок дбайливого ставлення до свого здоров'я, екології та навколишнього середовища. Заходи було сплановано так, що охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку ліцеїстів.





















