
Коли закінчився останній урок у цьому навчальному році, гімназисти 5-А класу разом з вихователем Лупіною Наталією Мирославівною та головою батьківського комітету Дмитрук Тетяною Василівною відправилися на екскурсію в Рівненський зоопарк.

Опубліковано 2-06-2017, 08:49

Категорія: Інформація
Опубліковано 2-06-2017, 08:45

Категорія: Інформація
Опубліковано 2-06-2017, 08:41

Категорія: Інформація
Опубліковано 31-05-2017, 15:58

Категорія: Інформація
Опубліковано 25-05-2017, 19:09

Категорія: Інформація
Опубліковано 23-05-2017, 21:10

Категорія: Інформація
Опубліковано 23-05-2017, 20:40

Категорія: Інформація
Опубліковано 23-05-2017, 20:34

Категорія: Інформація
Опубліковано 23-05-2017, 20:29

Категорія: Інформація
Опубліковано 23-05-2017, 20:24

Категорія: Інформація