
Зима для кожної дитини асоціюється із канікулами, Новим роком та святом Різдва. Це, перш за все, колядки, щедрівки, катання на ковзанах і санчатах. Але до цієї феєрії не вистачає школярам зустрічі з казкою, тому гімназисти 6-х класів вирішили відвідати Рівненський академічний музично-драматичний театр, щоб переглянути новорічну веселу музичну виставу «Золоте курча».





















