Рівненський ліцей

Свято Лесі Українки

Опубліковано 20-03-2020, 09:12

1082
Свято Лесі Українки
З нагоди дня народження відомої української поетеси Лесі Українки учні 8-А та 8-Б класів разом з вихователем Наталією Лупіною та вчителями Валентиною Філь і Лідією Туровською підготували літературно-музичне свято «Вона в віки майбутні йти повинна».
Учасники заходу разом з ведучими Дарією Ємшановою та Назарієм Горбачем дали можливість усім присутнім поринути в атмосферу любові й добра, пройти дитячими стежками Лесі Українки, зачаруватися мелодійністю поетичного слова.
Восьмикласниці (Зоряна Дмитрук, Анна Бурачик, Вероніка Волошина, Анастасія Медецька, Анна Кручок) декламували поезії Лесі Українки. Про дитинство та юність Лесі розповіли Вікторія Мельник та Ольга Надієвець.
Роман Зволінський, Сергій Корень, Ольга Надієвець та Юлія Романюк зняли відео про нерозділене кохання поетеси до Сергія Мержинського. Євгеній Позняковський та Анастасія Кардаш підготували уривок з драми-феєрії «Лісова пісня». Регіна Найдич, Ярослав Березін, Уляна Білик та Олександра Музика майстерно інсценізували поезію «В магазині квіток».
Творила Леся і в прозі. У неї є казки, написані спеціально для дітей. Це «Лелія», «Біда навчить». Глядачі переглянули інсценізацію казки «Лелія» про чарівний сон хлопчика Павлуся (Олександр Кардаш (Павлусь), Дарина Рудик (мама), Юля Шулікова (цариця Лелія), Олександра Гедзь, Анна Мастєрова, Дарія Прокопчук, Анастасія Савюк та Анастасія Пелешок (лелії). Щиро й проникливо звучали пісні, які виконували восьмикласники та ансамбль семикласниць.
Хай звучить слово Лесі та слово про Лесю як наша шана її пам’яті великій.

Лупіна Н., вихователь 8-х класів

Свято Лесі Українки

Свято Лесі Українки

Категорія: Інформація