Рівненський ліцей

Квест по-українськи

Опубліковано 17-11-2018, 19:37

810
Квест по-українськи
Однією з найпопулярніших форм роботи в позаурочний час серед гімназистів ось уже який рік поспіль залишається квест! Він упевнено лідирує в неофіційному рейтингу учнів, адже саме під час такої гри діти вирішують задачі, розплутують складні головоломки, вчаться мислити логічно, застосовують знання в нестандартних ситуаціях тощо. Тому не оминути було його й у День української писемності та мови.
Гімназисти 9-А класу разом з учителями Парфенюк О.М., Юзюк Р.П. і Тарарук Д.П. провели мовознавчий квест для учнів 5-х класів. Радості, жартам, жвавому обговоренню в очікуванні цього дійства не було меж!
П’ятикласники із величезним задоволенням відгукнулися на пропозицію, і ми сподіваємося, що участь у цьому заході аж ніяк не розчарувала їх, адже дітям було цікаво працювати на станціях «Навпаки», «Мовобуд», «Мовограф», «Розумник», «Крилато-ігрова», «Мовожарт», «Ерудит», «Гостре око». А як пізнавально розшифровувати інформацію з допомогою QR-кодів, адже кожен хотів себе спробувати в ролі кмітливого детектива. І хоча переможних команд було всього лише три, усі гімназисти отримали невеликий подарунок, а також масу позитивних емоцій.
До речі, гімназисти 9-А не залишилися осторонь такої гри, адже вони не тільки допомагали її організовувати, а й брали участь у подібному квесті. Проте місцем проведення їхнього квесту став Інтернет, де учні мали змогу попрацювати за звичним для них комп’ютером / ґаджетом у пошуках мовних цікавинок у сферах літератури, мови, театру, відео, музеїв. Переможцем цієї баталії стали команди під керівництвом Радаєва І., Волосюк С.

Парфенюк О.М., учитель української мови

Квест по-українськи

Квест по-українськи

Квест по-українськи

Категорія: Інформація