Рівненський ліцей

Зустріч з куратором-правоохоронцем

Опубліковано 29-11-2016, 10:24

1425
Від народження кожен українець має певні права, які гарантовані і захищаються державою. З віком – з’являються обов’язки та відповідальність. Але поки дитина не досягла повноліття відповідальність за неї несуть батьки. Про це та багато іншого розповів під час зустрічі з 8-класниками працівник у справах дітей, куратор РУГ Лебідь Роман Володимирович.
Бесіда проходила досить жваво, адже дітей цікавила безліч питань: чи має право охоронець обшукати тебе у супермаркеті, чи можна гуляти по даху багатоповерхівки, чи має право поліція садовити підлітка у машину і кудись везти і т. п. Роман Володимирович відповідав обґрунтовано і чітко. Ми дізналися, наприклад, що огляд і обшук – це різні речі, і що підлітка мають право лише оглядати. Допитувати дитину можна лише у присутності батьків або вчителя. І якщо підліток у зимову пору року буде гуляти після 21:00 на вулиці без дорослих, з батьків може бути стягнено штраф.
Вочевидь зустріч дітям сподобалася, бо наприкінці учні запитували, де потрібно витися, щоб працювати в правоохоронних органах.

Тетяна Остапіна, вихователь 8-х класів РУГ

Зустріч з куратором-правоохоронцем

Зустріч з куратором-правоохоронцем

Категорія: Інформація