Рівненський ліцей

Вечорниці з викликом

Опубліковано 19-12-2022, 03:48

304
Вечорниці з викликом
Вечорниці на те вони і вечорниці в Україні, що від них у захваті всі – і дорослі, і діти. Тому 13 грудня 8-Б у повному складі спочатку трохи боязко, а потім геть оговтавшись, заходив у кабінет на вечорниці по-українськи до вчительки фізики Катерини Семенівни (ото зараз буде питати!).
Але виявилося, що доля не настільки була прихильною до нас, щоб відразу розпочати свято. Вечорниці ми розпочали з тривоги, яку провели в сховищі. Але ми ж справжні українці! Навіщо ж витрачати даремно час? Дівчата швиденько замісили тісто та наліпили вареників (які ж вони в нас господині!).
Проте після закінчення тривоги 8-Б усе надолужив! Ведучі Гамуза Софія та Музичко Вікторія розпочали свято, ведуча новин Клєвцова Божена підхопила естафету, Добровольський Максим, Мартинюк Олександра, Парфенюк Андрій та Суха Дана розіграли сценку із вимкненням світла, Кордонець Антон запросив усіх на вечорниці (при цьому не забувши попитати сучасний пароль українця та провести невелику вікторину на впізнання ворогів)!
Ще були ворожіння, але на нашу перемогу: який регіон визволять найшвидше – Донбас, Південь чи Крим, хто перший потрапить у казан «Космолоту» (до речі, тут переміг путін). В останньому ворожінні брав участь особливий запрошений гість – пес Джонні (8-Б постановив: це скорочено від Борис Джонсон), побратим пса Патрона, за що ми йому дуже вдячні. Тепер це наш класний друг!
Не забули поворожити і на навчання, і на кохання!
Але ж вечорниці фізичні! Як же ж без фізики в такий вечір!
Фізичні цікавинки від Бартошук Даніели, Підлісної Софії, Нідельської Соломії, Клєвцової Божени, Должениці Софії доповнили веселу атмосферу свята.
Незважаючи на жодні виклики сьогодення, вечорниці вдалися. Ми ще раз переконалися в тому, що українців не зламати!

Оксана Парфенюк, класний керівник 8-Б

Вечорниці з викликом

Вечорниці з викликом

Категорія: Інформація