Рівненський ліцей

Зі словами вдячності…

Опубліковано 11-12-2022, 15:21

279
Зі словами вдячності…
11 грудня в Україні відзначають День благодійності, тобто сьогодні ми завдячуємо тим людям, які, не шкодуючи ні власних сил, ні коштів, ні іноді навіть життя, допомагають робити добро. Звичайно, учні нашого ліцею не можуть стояти осторонь такого масштабного руху, який єднає всю країну: ми і благодійний ярмарок влаштували для збору коштів для ЗСУ, і збирали парафін та бляшанки для окопних свічок, і плели кікімори для військових.
У листопаді в ліцеї було оголошено акцію «Подарунок воїну ЗСУ». Усі класи почали жваве обговорення, що б подарувати, крім листів, листівок та оберегів.
Звичайно ж, було приємно надіслати воїнам наші теплі слова вдячності та невеличкі подарунки. Але учні 5-А та 9-А класів навіть одразу знали, кому надійдуть їхні подарунки – одному із підрозділів Національної гвардії України та одному із підрозділів морських піхотинців.
Низький уклін вам, наші захисники! Не втомлюємося щиро дякувати вам за наші будні, за можливість сидіти за партами, а не постійно в бомбосховищі! Дякуємо за те, що ми не розділені сотнями, а то й тисячами кілометрів з рідною землею. Дякуємо, що можемо вільно розмовляти українською та пишатися тим, що ми з України та живемо поруч з такими ГЕРОЯМИ, як ви!
Повертайтеся якомога швидше додому з нашою ПЕРЕМОГОЮ! Живі та здорові!
Слава Україні! – Героям слава!

Уляна Марач, класний керівник 9-А

Зі словами вдячності…

Категорія: Інформація