На сході країни триває війна. І стояти осторонь не має права ніхто. У Рівненській українській гімназії координатором гімназійного самоврядування Овсіюк Марією та центром «Милосердя» було ініційовано збір коштів для підтримки воїнів, які сьогодні боронять цілісність та незалежність нашої держави...



10 вересня наша гімназія відсвяткувала свій 20-літній ювілей. З цієї нагоди були проведені урочистості: подячний молебен у Покровському соборі та свято «День народження гімназії» у Рівненському міському палаці культури. Теплою та урочистою атмосферою було наповнене дивовижне свято...


В умовах широкого розповсюдження інформаційних та мультимедійних технологій одним із дієвих засобів зацікавлення учнів літературою є вироблення умінь спілкуватися з автором, здійснювати діалог з текстом.










