Рівненський ліцей

Пам’ятай про Крути

Опубліковано 28-01-2024, 18:07

187
Пам’ятай про Крути
Щороку в ліцеї 29 січня ми згадуємо про подвиг героїв Крут. Цього року для учнів 10-х класів було проведено урок пам’яті «Вони боролись, щоб ми перемогли». Учні переглядали уривки з документальних та художніх фільмів, досліджували факти про бій, директор музею історії нашого навчального закладу Леся Бойчак розповіла про родину Шульгиних. З ними нас пов’язала не лише тема уроку (Володимир Шульгін є учасником бою під Крутами), а й історія альма-матер: його рідна сестра, Надія Іщук (у дівочості Шульгіна), викладала математику в довоєнній Рівненській українській гімназії.

Категорія: Інформація

 

Читайте книги!

Опубліковано 25-01-2024, 20:50

205
Читайте книги!
Учні 5-А класу разом з бібліотекарем ліцею Ларисою Миколаївною нещодавно ходили в обласну бібліотеку Рівного. Нас там дуже тепло зустріли та ознайомили з відділом книгозберігання, відділом для дітей, відділом іноземних мов, де ми роздивилися книжки англійською, французькою, німецькою та польською мовами. Ми були також у відділі для людей із слабким зором.

Категорія: Інформація

 

Імена патріотів України в назвах вулиць Рівного

Опубліковано 23-01-2024, 21:15

234
Імена патріотів України в назвах вулиць Рівного
22 січня український народ відзначав 105 річницю Дня Соборності України.
З нагоди знаменної дати учні 7-Б класу взяли участь у проєкті «Імена патріотів України в назвах вулиць».
Семикласники вивчали життєвий шлях Олександра Храпаченка: відвідали навчальні заклади, де навчався наш герой, побували в кабінетах та аудиторіях, у яких проходило шкільне та студентське життя Сашка, прогулялися вулицею, названою на честь героя.

Категорія: Інформація

 

Наша єдність – наша зброя

Опубліковано 23-01-2024, 21:04

222
Наша  єдність – наша зброя
Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки ми відзначаємо День Соборності.
У цей день учні ліцею провели тематичні уроки «Наша єдність – наша зброя», під час яких пригадали історичні обставини об’єднання, дізналися більше про діячів, які прагнули цього.
До Дня Соборності учні презентували результати дослідження проєкту «Імена героїв у назвах вулиць Рівного». Багато вулиць нашого міста перейменовані, і не завжди жителі знають про життя та діяльність особистостей, чиїми іменами названі вулиці. Ліцеїсти підготували презентації та повідомлення про долі цих патріотів та розповіли про них під час уроків до Дня Соборності.

Категорія: Інформація

 

«Люди вистояли, не витримав бетон»

Опубліковано 23-01-2024, 20:58

225
«Люди вистояли, не витримав бетон»
Січень 2024 року… Для українців цей місяць особливий, адже об’єднує нас у День Соборності, а ще нагадує про нескорений український дух прикладами героїв минулого: студентів під Крутами, героїв сучасної російсько-української війни, незламних кіборгів, які захищали впродовж 26 травня 2014 – 22 січня 2015 Донецький аеропорт.

Категорія: Інформація

 

Зустріч з Олесею Козлишиною

Опубліковано 22-01-2024, 21:28

211
Зустріч з Олесею Козлишиною
22 січня, у День Соборності України, десятикласники мали змогу зустрітися з Олесею Василівною Козлишиною, дружиною загиблого героя! Під час зустрічі ліцеїсти мали змогу послухати вірші, які написав Тарас Козлишин, дізнатися про його життєвий шлях, адже десятикласниками був підготовлений проєкт "Імена патріотів України в назвах вулиць" та поспілкуватися із Олесею Козлишиною.

Категорія: Інформація

 

Підлітковий вік

Опубліковано 21-01-2024, 08:08

341
Підлітковий вік
Підлітковий вік – період суттєвих психологічних змін, розвитку інтелектуальної та емоційної сфер, появи нових потреб і можливостей, формування характеру й особистої системи цінностей. У підлітковому віці дитині доводиться запам'ятовувати величезну кількість інформації, а також навчання вимагає високої концентрації уваги, здатності зосереджуватись на змісті освітньої діяльності та одночасно відволікатися від сторонніх стимулів, що потребує вольових зусиль.

Категорія: Інформація

 

Зберігаймо різдвяні традиції

Опубліковано 21-01-2024, 08:01

201
Зберігаймо різдвяні традиції
В Україні на різдвяні свята здавна існували традиції колядування, щедрування та засівання.
Попри важкий час та війну, учні 7-Б класу вирішили не забувати народних традицій і підготували обряд «водіння кози». Зворушливо було споглядати, як ліцеїсти в українських костюмах виконували всі обряди цього дійства.

Категорія: Інформація

 

Вітання переможцям олімпіад та конкурсів!

Опубліковано 18-01-2024, 20:35

219
Вітання переможцям олімпіад та конкурсів!
Наші ліцеїсти щороку доводять високий рівень знань перемогами на Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів та в міжнародних конкурсах. Цьогоріч серед учнів Рівненського ліцею «Український» – переможці II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році. Щиро вітаємо ліцеїстів та їхніх наставників!

Пишаємося переможцями XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Категорія: Інформація

 

Знайомимось: книжкові новини для кожної людини!

Опубліковано 18-01-2024, 20:07

190
Знайомимось: книжкові новини для кожної людини!
Ну що, книгодрузі? Зачекалися новинок? Якщо так, то поспішаємо потішити всіх книгомрійників новими надходженнями до нашої бібліотеки.
Це цікаві та надзвичайно захопливі розповіді різножанрової тематики, а саме: детективи та трилери з елементами містики, казкові, пригодницькі та фантастичні романи й повісті, психологічні твори для підлітків, зокрема відомих українських письменників.

Категорія: Інформація