Рівненський ліцей

Цікаво про юриспруденцію від Зоряни Дільної

Опубліковано 31-10-2023, 04:39

198
Цікаво про юриспруденцію від Зоряни Дільної
У межах предметного тижня суспільно-гуманітарних дисциплін та тижня правових знань у Рівненському ліцеї «Український» учні 11-х класів мали можливість зустрітися з доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ, кандидатом юридичних наук Зоряною Дільною. Ліцеїсти при цьому отримали цікаву профорієнтаційну інформацію щодо особливостей різних юридичних спеціальностей та актуальності їх у сучасному житті.

Категорія: Інформація

 

Радіодиктант національної єдності

Опубліковано 28-10-2023, 08:59

181
Радіодиктант національної єдності
Уперше День української писемності ми проводимо 27 жовтня. Традиційно педагоги та учні ліцею відзначили його чи не наймасовішим флешмобом осені – написанням радіодиктанту національної єдності. Незважаючи на те, що тривають осінні канікули, охочих писати диктант завжди чимало, адже це ще одна можливість доторкнутися до дивовиж української мови та перевірити свої знання солов’їної.

Категорія: Інформація

 

Перша подорож 5-А класу

Опубліковано 25-10-2023, 10:18

239
Перша подорож 5-А класу
22 жовтня учні 5-А класу вирушили у свою першу подорож Рівненщиною. Діти та батьки відвідали равликову ферму в селі Верба та дізналися багато цікавих фактів про равликів. Учні з азартом взяли участь у равликових перегонах. Равлик-переможець №13 Андрія Сахна прийшов до фінішу першим.

Категорія: Інформація

 

Мандрівка Європою

Опубліковано 21-10-2023, 12:10

237
Мандрівка Європою
Хто зміг би всидіти вдома, коли за вікном – золота осінь? Ще сонечко, хай і осіннє, кличе в мандри. Тому дев’ятикласники разом з класними керівниками та батьками вирушили в далеку путь – підкоряти Європу. Хотілося більше дізнатися про звичаї, традиції, культуру тих народів, які допомагають Україні в такий нелегкий час, – чехів та німців.

Категорія: Інформація

 

Шестикласники в місті Лева

Опубліковано 19-10-2023, 20:42

203
Шестикласники в місті Лева
У теплий жовтневий день важко всидіти на місці, тому учні 6-Б класу вирушили в одноденну мандрівку до Львова.
Ліцеїсти експериментували в музеї науки, були прийняті у таємне Товариство аптекарів, насолоджувались атмосферою старого Львова під час пішохідної екскурсії.

Категорія: Інформація

 

Виставка малюнків «За нашу свободу»

Опубліковано 19-10-2023, 20:33

220
Виставка малюнків «За нашу свободу»
Дитячий малюнок – це розповідь юного художника про події, які відбуваються навколо, це ідея, оформлена в художній образ, це емоції, яким надано можливість лишитися на аркуші. Мрії про перемогу та мир, подвиг захисників сьогодні живуть майже на всіх малюнках маленьких українців. Тому організувати в ліцеї виставку «За нашу свободу» було не складно: відгукнулося чимало ліцеїстів 5-7 класів. У їхніх роботах – щира любов до Батьківщини, наші символи та кольори. Не всі складні події нашого сьогодення можуть зрозуміти юні ліцеїсти, та з малюнків бачимо головне – усвідомлення, що Україну та її незалежність потрібно шанувати понад усе. Боронити нашу свободу, подолати у війні ворога – це мати майбутнє.

Категорія: Інформація

 

Стежками загадкового Комп’ютерленда

Опубліковано 19-10-2023, 20:20

174
Стежками загадкового Комп’ютерленда
Ліцеїсти 7-А класу взяли участь в інтелектуальній грі-квесті «Марафон Комп’ютерлендом» в Рівненській обласній бібліотеці.
Зараз багато говорять і пишуть, що винахід комп’ютера дуже вплинув на людину та кардинально змінив її життя. Щоб зрозуміти, наскільки комп’ютер став нам зрозумілим, ми і зібралися пограти в цю гру.

Категорія: Інформація

 

Сторінки історії для 10-Б

Опубліковано 11-10-2023, 22:09

239
Сторінки історії для 10-Б
Хто найкраще розповість про історичні події, які відбувались у нашому регіоні? Ну, звісно, працівники Рівненського краєзнавчого музею! Тому ліцеїсти 10-Б класу завітали до музею, щоб дізнатися більше про заснування та діяльність УПА.

Категорія: Інформація

 

Подорож в Острог

Опубліковано 3-10-2023, 20:59

215
Подорож в Острог
03 жовтня ліцеїсти 10-х класів побували в м.Острог, щоб відвідати Музей книги та друкарства, Острозьку академію та замок на мальовничому пагорбі міста.
Музей книги та друкарства розташований в унікальній історичній споруді — Луцькій надбрамній вежі типу барбакан, збудованій у XVI столітті. Вежа стоїть на невеликому пагорбі, звідки відкривається панорама на Острог.

Категорія: Інформація

 

Мандруємо рідним краєм!

Опубліковано 3-10-2023, 20:50

200
Мандруємо рідним краєм!
1 жовтня українці відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке ще називали Козацька Покрова. Воно було одним з найголовніших свят козаків, які вшановували Покрову як свою покровительку.
З метою виховання патріотизму в ліцеїстів та ознайомлення дітей з історією і культурними місцями України саме в цей день групою учнів 7-А класу було здійснено екскурсію в національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви. Козацькі могили” в с.Пляшева Радивилівського району Рівненської області.

Категорія: Інформація